Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Dwustronne tabliczki

Dwustronne tabliczki to idealna opcja dla osób, które potrzebują tabliczki z informacją po obu stronach. Oferujemy dwustronne tabliczki z aluminium i tworzywa sztucznego. Tekst i grafika drukowane są cyfrowo w dowolnym kolorze na powierzchni tabliczki. Dobór najlepszego materiału zależy od przeznaczenia tabliczki oraz miejsca jej umieszczenia.

Dwustronne tabliczki aluminiowe

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki aluminiowej, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze dwustronne tabliczki wykonane są z kompozytu aluminiowego (Gobond), czyli płyty polietylenowej z warstwą aluminium o grubości od 0,18 do 0,3 mm. Materiał ma grubość 3 mm i można go zamówić w rozmiarach od 70 x 30 mm do 1400 x 1400 mm. Kompozyt aluminiowy to niedrogi materiał, który doskonale nadaje się do druku i ekspozycji, zwłaszcza gdy potrzeba stabilnej tabliczki do wystroju sklepu lub firmy.

Tabliczka tego typu nadaje się zarówno do wewnątrz (jako dekoracja), jak i na zewnątrz. Podobnie jak inne nasze tabliczki aluminiowe, tabliczki dwustronne są wysokiej jakości, chociaż ich trwałość jest nieco krótsza – 3 do 5 lat.

Do wyboru powierzchnia ze szczotkowanego aluminium, biała/matowa lub kolorowa. Tabliczki można łatwo zawiesić lub zamocować na stojąco przy ścianie, np. na naszym uchwycie na flagę. Wybierz preferowaną metodę mocowania w Szyldomacie.

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Dwustronne tabliczki z tworzywa z kolorowym nadrukiem

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki z tworzywa, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze plastikowe tabliczki z kolorowym nadrukiem produkowane są ze spienionego PVC (Forex). Jest to niedroga opcja dla osób poszukujących elastycznego, lecz mimo wszystko relatywnie sztywnego i lekkiego materiału. Nasze plastikowe tabliczki mogą mieć rozmiary od min. 70 x 30 mm do maks. 1000 x 1000 mm.

Wszystkie tabliczki mają 3 mm grubości. Takie tabliczki można zamówić z mocowaniem na śruby, taśmę, z uchwytem na flagę lub do zawieszenia. Naszych plastikowych tabliczek z kolorowym nadrukiem można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Trwałość przy użytku na zewnątrz to około 1–3 lat.

Zakres zastosowania:

Dwustronne tabliczki są idealne, gdy informacje na nich umieszczone muszą być widoczne z obu stron. Taką tabliczkę można zawiesić (na haczyku lub łańcuszku) lub umocować do ściany. Standardowy zakres zastosowania: kierunkowskazy, tablice uliczne, tablice sklepowe, drogowskazy, tablice targowe itp.

Co sądzą nasi klienci?