Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Dwustronne tabliczki

Stwórz własną dwustronna tabliczka z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Dwustronne tablice to idealna opcja dla osób, które potrzebują szyldu z informacją po obu stronach. Oferujemy dwustronne tablice z aluminium, tworzywa sztucznego i papieru/tektury (Eco Board).

Popularne przykłady dwustronne tabliczki

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

200 x 150 mm

150.86 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

300 x 150 mm

269.54 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

200 x 100 mm

192.33 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

180 x 180 mm

217.80 PLN

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

250 x 350 mm

335.63 PLN

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

250 x 100 mm

204.15 PLN

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

180 x 160 mm

211.55 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat dwustronne tabliczki

Motyw drukowany jest cyfrowo w dowolnym kolorze na powierzchni tablicy. Dobór najlepszego materiału zależy od przeznaczenia tablicy oraz miejsca jej umieszczenia. U nas dostępne są trzy różne materiały. Więcej informacji poniżej.

Katz Display Board – opcja przyjazna środowisku

Katz Display Board to stabilny, niedrogi i przyjazny środowisku materiał, który produkuje się z wysokiej jakości kartonu i wypełnienia z włókien drewnianych. Obie strony są laminowane i mają równomierną powierzchnię papierową (na bazie sklejonej tektury, matowa powierzchnia) dla najlepszego odwzorowania kolorów. Tablice mają 2 mm grubości i są drukowane cyfrowo.

Dwustronna tablica Katz Display Board nadaje się doskonale do prezentacji informacji wewnątrz budynków, np. w sklepie, na targach czy w oknie wystawowym. Ze względu na niewielką wagę i dobrą sztywność tablicę można zwiesić z sufitu. Wiszące tablice są idealne do przekazania informacji w sklepach, na targach lub podczas imprez o charakterze marketingowym. Komunikat zwraca uwagę i jest widoczny z obu stron. W Szyldomacie możesz zaprojektować tablice w rozmiarze 700 x 1000 mm.

Tablica Katz Display Board jest produktem wykonanym z przyjaznego środowisku papieru/tektury oraz można go odzyskać w postaci energii po spaleniu. Płyty mają certyfikat PEFC i nie zawierają żadnych dodatków toksycznych.

Dwustronne tabliczki aluminiowe

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki aluminiowej, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze dwustronne tabliczki wykonane są z kompozytu aluminiowego (Gobond), czyli płyty polietylenowej z warstwą aluminium o grubości od 0,18 do 0,3 mm. Materiał ma grubość 3 mm i można go zamówić w rozmiarach od 70 x 30 mm do 1400 x 1400 mm. Kompozyt aluminiowy to niedrogi materiał, który doskonale nadaje się do druku i ekspozycji, zwłaszcza gdy potrzeba stabilnej tabliczki do wystroju sklepu lub firmy.Tabliczka tego typu nadaje się zarówno do wewnątrz (jako dekoracja), jak i na zewnątrz. Podobnie jak inne nasze tabliczki aluminiowe, tabliczki dwustronne są wysokiej jakości, chociaż ich trwałość jest nieco krótsza – 3 do 5 lat.Do wyboru powierzchnia ze szczotkowanego aluminium, biała/matowa lub kolorowa. Tabliczki można łatwo zawiesić lub zamocować na stojąco przy ścianie, np. na naszym uchwycie na flagę. Wybierz preferowaną metodę mocowania w Szyldomacie.

Dwustronne tabliczki z tworzywa z kolorowym nadrukiem

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki z tworzywa, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze plastikowe tabliczki z kolorowym nadrukiem produkowane są ze spienionego PVC (Forex). Jest to niedroga opcja dla osób poszukujących elastycznego, lecz mimo wszystko relatywnie sztywnego i lekkiego materiału. Nasze plastikowe tabliczki mogą mieć rozmiary od min. 70 x 30 mm do maks. 1000 x 1000 mm.

Wszystkie tabliczki mają 3 mm grubości. Takie tabliczki można zamówić z mocowaniem na śruby, taśmę, z uchwytem na flagę lub do zawieszenia. Naszych plastikowych tabliczek z kolorowym nadrukiem można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Trwałość przy użytku na zewnątrz to około 1–3 lat.

Zakres zastosowania:

Dwustronne tabliczki są idealne, gdy informacje na nich umieszczone muszą być widoczne z obu stron. Taką tabliczkę można zawiesić (na haczyku lub łańcuszku) lub umocować do ściany. Standardowy zakres zastosowania: kierunkowskazy, tablice uliczne, tablice sklepowe, drogowskazy, tablice targowe itp.

Dostępne metody mocowania

Uchwyt na flagę
Wisząca
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu

Co sądzą nasi klienci?