Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki o mieście

Na warszawskim budynku Warsaw Spire od niedawna znajduje się ogromny neon „Kocham Warszawę” – wykonanie neonu to dość skomplikowana sprawa, jednak tabliczka z podobnym napisem dotyczącym Twojego miasta może być równie miłym akcentem. Jeśli lubisz śpiewać z Niemenem „Mam tak samo jak Ty, miasto moje, a w nim...”, z radością przygotujesz tabliczkę, na której wyrazisz swoje ciepłe uczucia wobec wybranego miasta. Tabliczki o miastach występują w różnorakich kształtach i kolorach. A Ty które miasto kochasz najbardziej? 

Wiele osób jest lokalnymi patriotami i chętnie afiszuje się ze swoimi uczuciami do danego miasta czy regionu. Często również, przebywając na wakacjach, ludzie chętnie pokazują, skąd pochodzą. Tabliczka z tego typu napisem może pomóc „przełamać pierwsze lody” i ułatwić kontakty pomiędzy osobami pochodzącymi z tej samej miejscowości. 

Tabliczki o miastach można umieścić praktycznie wszędzie, a ich treść może w dowolny sposób informować o lokalnym patriotyzmie właściciela. Równie często zdarza się, że ludzie szczególnie lubią jakąś dzielnicę miasta – zwłaszcza w dużych miastach spotyka się takie napisy.

Tabliczka ku czci Twojego miasta

Warszawa: „Kocham Warszawę”, „I ♡ Warsaw” lub „Pokochaj Warszawę!”.  Tabliczek jest równie wiele, jak wiele jest wyrazów miłości do swego miasta. Tabliczki tego typu spotyka się w samochodach, przyczepach kempingowych, domkach letnich czy też w pracy lub w domu. Bez względu na lokalizację ich przekaz jest jasny jak słońce. 

„Nowohucianie” mogą kochać swoją dzielnicę na tabliczkach, a poznaniacy wspomnieć coś o ukochanych „pyrach”. Każde miasto, region czy wieś może stać się obiektem uczuć – dlaczego nie powiedzieć o tym innym? Pokaż, jak kochasz swoje miasto, projektując własną tabliczkę.

Zamów tabliczkę będącą świadectwem Twego lokalnego patriotyzmu – powiedz wszystkim, które miasto kochasz najbardziej.

Co sądzą nasi klienci?