Przejdź do głównej zawartości

Tabliczki w kawiarni

Napisy winylowe, 300x350 mm, Winyl, Samoprzylepna

143.09 PLN

Cena z VAT

Gwarancja zadowolonego klienta
Szybka dostawa

Informacje o produkcie

Typ:

Napisy winylowe

Szerokość:

300 mm

Wysokość:

350 mm

Grubość:

0,075 mm (75µ)

Materiał:

Winyl

Sposób mocowania:

Samoprzylepna

Opis produktu

spotkań dla Twoich klientów. To tutaj spotyka się przyjaciół, rozmawia o przyszłości, problemach w relacjach, radościach i pracy, odpoczywa od zakupów lub odbywa mniej formalne spotkania - to tutaj życie toczy się pełną parą. Oczywiście należy również podawać smaczne napoje, jedzenie i przekąski.

I my mamy przepis na stworzenie miłej i przytulnej atmosfery. U nas znajdziesz plakaty, naklejki, małe tabliczki do oznaczania produktów, tabliczki informacyjne, takie jak oznaczenia toalety, oraz jedną z najważniejszych tabliczek: identyfikatory. W kawiarni może występować duża rotacja pracowników, ale znalezienie wygodnego dostawcy identyfikatorów jest proste - mamy duże doświadczenie w dostarczaniu identyfikatorów do dużych sieci kawiarni z dużą rotacją pracowników.

Jakie tabliczki potrzebujesz do kawiarni?

Mamy tabliczki, plakaty, naklejki i wiele innych produktów, dzięki którym stworzysz wspaniałą atmosferę w kawiarni. Niezależnie od tego, czy chodzi o informacje, czy dekorację, najważniejsze jest, aby tabliczki pasowały do ogólnej stylistyki. Oferujemy tabliczki wykonane z różnych materiałów, m.in.:

Aluminium

Trwały materiał odpowiedni na przykład dla tabliczek "otwarte". Tabliczki aluminiowe można również przytwierdzić lub zawiesić na ścianie lub z sufitu, aby informować klientów o toalecie lub innych miejscach. Nadają się zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz.

Grawerowany plastik

Grawerowany plastik jest często używany na identyfikatory i małe tabliczki informujące o sprzedawanych produktach. Nadaje się zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz.

Plastik z cyfrowym nadrukiem kolorowym

Tabliczki z plastiku z cyfrowym nadrukiem kolorowym (forex) można wykonać w nieskończenie wielu wzorach i stosuje się je głównie wewnątrz. Możesz tu zawrzeć wiadomości i zabawne cytaty, na przykład.

Mosiądz

Tabliczki kawiarni w mosiądzu są przede wszystkim przeznaczone na identyfikatory, ale mogą również nadać luksusowego charakteru, jeśli chcesz mieć oznaczenia toalet z tego materiału. Jest to droższe niż większość innych materiałów, ale sprawia, że klient odczuwa elegancję w inny sposób, którego pozostałe materiały nie są w stanie dorównać.

Drewno

Czynnik przytulności znacznie wzrasta przy użyciu drewna. Nasze drewniane tabliczki są przeznaczone do użytku wewnątrz.

Przyjazny dla środowiska karton (Eco Board)

Jeśli potrzebujesz trochę bardziej tymczasowych tabliczek, polecamy ten materiał. Eco Board wykonany jest z jakościowej tektury z rdzeniem z włókien drzewnych. To lekki i sztywny materiał, który doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń.

Naklejki i napisy z winylu

Pokaż kawiarnię klientom za pomocą winylowych szyldów okiennych. Nasze naklejki i napisy winylowe są niezwykle trwałe i można je zamocować zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz okien - w zależności od tego, co uważasz za najlepsze.

Afisze

Wybierz swój własny motyw i stwórz swoje własne afisze. Nasze afisze są wykonane z wysokiej jakości papieru fotograficznego, a motyw drukowany jest techniką cyfrowego druku. Grubość papieru wynosi 0,214 mm (214 μm).

Różne materiały mają różne rodzaje metod montażu - więc to, jak zamocujesz swoje tabliczki, zależy w zasadzie od tego, który materiał wybrałeś. Dostępne metody montażu znajdziesz w naszym narzędziu do projektowania lub na naszej stronie produktowej.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Mamy kawiarnie, które regularnie kupują u nas, jak również te, które robią jednorazowe zakupy - jesteś mile widziany bez względu na to. Nasi eksperci mogą pomóc Ci w zamówieniach, projekcie czy udzielić porad. Możesz się z nami skontaktować pod adresem info@szyldmax.pl.

Co sądzą nasi klienci?