Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Szyldmax wspiera

Dzięki inicjatywie Szyldmax wspiera chcemy przyjąć na siebie odpowiedzialność społeczną jako przedsiębiorstwo oraz promować zrównoważony rozwój poprzez wspieranie organizacji angażujących się w różne projekty społeczne i pomocowe. Za każdą osobę, która zaprenumeruje nasz newsletter, przekażemy 4 zł na rzecz organizacji, która podejmuje działania na rzecz lepszego społeczeństwa.


Organizacja pomocowa miesiąca

Movember

Listopad to czas międzynarodowej kampanii o nazwie Movember. Ta kampania ma na celu podniesienie świadomości na temat raka prostaty i zdrowia wśród mężczyzn. Jest to dla nas ważne, abyśmy mogli wspomagać w badania nad rakiem prostaty. Chcemy mieć nasz wkład w badania nad rakiem prostaty tak, aby można było zapobiegać i leczyć tę chorobę. W tym miesiącu zdecydowaliśmy się przekazać pieniądze Stowarzyszeniu na rzecz Raka Prostaty. Jest to szwedzka organizacja, która finansuje badania i rozpowszechnia wiedzę na temat raka prostaty.

Listopad 2020


Organizacje, które wspieramy

Różowa wstążeczka

Każdy z nas zna osobę, która zachorowała na nowotwór – bezpośrednio lub pośrednio. Chcemy wspomóc walkę z nowotworami, dlatego w październiku zwracamy szczególną uwagę na akcję Różowa wstążeczka. Celem tej kampanii jest zebranie funduszy na badania nad nowotworami, szerzenie wiedzy na temat nowotworów oraz wpływanie na osoby podejmujące decyzje w tych kwestiach. Z dumą wspieramy tę fundację, gdyż zależy nam na dalszym prowadzeniu badań w tym kierunku.

Październik 2020

RISE

Kwestie ochrony klimatu są dla nas ważne i przez cały czas dążymy do zminimalizowania naszego wpływu na środowisko oraz do zrównoważonego rozwoju. Zdecydowaliśmy się wesprzeć organizację RISE – instytut badawczy, który zajmuje się kwestiami zrównoważonego wzrostu w społeczeństwie, często na zlecenie lub we współpracy z podmiotami gospodarczymi, uniwersytetami czy sektorem publicznym. Dzięki nietuzinkowemu podejściu i innowacyjnym rozwiązaniom RISE przyczynia się do zrównoważonego rozwoju świata.
Przeczytaj więcej o wspieranym przez nas projekcie.

Wrzesień 2020

Lekarze bez Granic

Z wdzięcznością przyjmujemy fakt, że żyjemy w społeczeństwie z dobrze funkcjonującym systemem opieki zdrowotnej, zwłaszcza w okresie pandemii, kiedy wiele osób potrzebuje natychmiastowej pomocy. Niestety sprawna służba zdrowia nie jest dana każdemu.

Dlatego wspieramy organizację Lekarze bez Granic. Lekarze bez Granic to medyczna organizacja humanitarna, która pomaga ludziom dotkniętym przez różnego rodzaju kryzysy, wojny i katastrofy naturalne bez względu na ich poglądy polityczne, wyznanie czy przynależność etniczną.

Sierpień 2020

Co sądzą nasi klienci?