Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Szyldmax wspiera

Dzięki inicjatywie Szyldmax wspiera chcemy przyjąć na siebie odpowiedzialność społeczną jako przedsiębiorstwo oraz promować zrównoważony rozwój poprzez wspieranie organizacji angażujących się w różne projekty społeczne i pomocowe. Za każdą osobę, która zaprenumeruje nasz newsletter, przekażemy 4 zł na rzecz organizacji, która podejmuje działania na rzecz lepszego społeczeństwa.


Organizacja pomocowa miesiąca

RISE

Kwestie ochrony klimatu są dla nas ważne i przez cały czas dążymy do zminimalizowania naszego wpływu na środowisko oraz do zrównoważonego rozwoju. Zdecydowaliśmy się wesprzeć organizację RISE – instytut badawczy, który zajmuje się kwestiami zrównoważonego wzrostu w społeczeństwie, często na zlecenie lub we współpracy z podmiotami gospodarczymi, uniwersytetami czy sektorem publicznym. Dzięki nietuzinkowemu podejściu i innowacyjnym rozwiązaniom RISE przyczynia się do zrównoważonego rozwoju świata.
Przeczytaj więcej o wspieranym przez nas projekcie.

Wrzesień 2020


Organizacje, które wspieramy

Lekarze bez Granic

Z wdzięcznością przyjmujemy fakt, że żyjemy w społeczeństwie z dobrze funkcjonującym systemem opieki zdrowotnej, zwłaszcza w okresie pandemii, kiedy wiele osób potrzebuje natychmiastowej pomocy. Niestety sprawna służba zdrowia nie jest dana każdemu.

Dlatego wspieramy organizację Lekarze bez Granic. Lekarze bez Granic to medyczna organizacja humanitarna, która pomaga ludziom dotkniętym przez różnego rodzaju kryzysy, wojny i katastrofy naturalne bez względu na ich poglądy polityczne, wyznanie czy przynależność etniczną.

Sierpień 2020

Co sądzą nasi klienci?