Przejdź do głównej zawartości

Tabliczki kościelne

Tabliczki akrylowe, 250x60 mm, Pleksiglas

208.19 PLN

Cena z VAT

Gwarancja zadowolonego klienta
Szybka dostawa

Informacje o produkcie

Typ:

Tabliczki akrylowe

Szerokość:

250 mm

Wysokość:

60 mm

Grubość:

6 mm

Materiał:

Pleksiglas

Sposób mocowania:

Brak

Opis produktu

Podobnie jak pomieszczenia konferencyjne, hotele czy lokale organizacji, tak samo kościoły potrzebują pewnych tabliczek z oznaczeniami. Można ich użyć, aby poinformować o godzinach otwarcia świątyni, o odbywających się wydarzeniach czy też do wskazania drogi do toalety lub innych pomieszczeń.

Obecnie nierzadko zdarza się, że na terenie kościoła i budynków parafialnych odbywają się spotkania, zajęcia czy koncerty. W takim przypadku bardzo wskazane jest umieszczenie tabliczek przekazujących określone informacje gościom, którzy nie znają budynków parafialnych.

Dobór tabliczek kościelnych zależy w dużej mierze od okoliczności. Wiele warunkuje wiek kościoła oraz rodzaj wydarzeń, które się w nim odbywają. Jednak bez względu na okoliczności zwykle potrzebne są tabliczki do umieszczenia na zewnątrz i wewnątrz budynków. 

Tabliczki kościelne – kilka przykładów

Na drzwiach wewnętrznych

warto oznaczyć tabliczką biuro parafialne, pomieszczenie gospodarcze i toalety. Często też przy wejściu do budynków parafialnych i kościoła wiszą tabliczki „Proszę wyłączyć telefon komórkowy”. 

Na drzwiach zewnętrznych

Bardzo często w przypadku starszych kościołów, które stanowią atrakcję turystyczną, przy wejściu wiszą tabliczki z godzinami otwarcia kościoła. W nowszych kościołach często odbywają się różne wydarzenia, na temat których widnieje informacja przy wejściu. Wiadomo wówczas, że w tych godzinach i dniach kościół będzie otwarty.  

Przy drodze

kościelne tablice informacyjne dla przejeżdżających być może nie są popularne w Polsce, jednak często widuje się je w USA. Zawierają one zwykle godziny otwarcia kościoła lub odbywających się w nim wydarzeń, a także nierzadko akcent polityczny lub humorystyczny. Przykładem tutaj może być tablica należąca do kościoła Goodwood United Church o treści „Darmowa kawa i życie wieczne – przynależność do naszego kościoła ma swoje plusy”. 

Co sądzą nasi klienci?