Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Więcej informacji na temat tabliczek adresowych

„Zamówiłem tabliczkę adresową, aby pokazać gościom, gdzie mieszkam oraz aby nadać nieruchomości osobisty akcent – taki mały dodatek, którego mi brakowało po wprowadzeniu się do tego domu”.

To opinia jednego z wielu klientów, którzy zamówili u nas tabliczki adresowe. W tym przypadku na tabliczce znalazło się nazwisko właściciela, nazwa ulicy i numer domu. A wisienką na torcie była dodatkowa tabliczka zamówiona przez tego samego klienta z nazwą samego domu.

Podobnie jak ten klient, Ty też możesz umieścić swoją tabliczkę adresową na płocie ogradzającym działkę. Możesz także umocować ją na skrzynce pocztowej, a nawet na elewacji! Na drogach prywatnych zdarza się, że tabliczki adresowe umieszczane są na słupkach, aby poinformować kierowców, gdzie wjeżdżają. 

Bez względu na zastosowanie lub miejsce umieszczenia takiej tabliczki, u nas znajdziesz jej odpowiedni rodzaj. Do wyboru masz wiele materiałów i metod mocowania. Sugerujemy wybór materiału, który wytrzyma wieloletnie użytkowanie na zewnątrz, nie straci koloru ani nie poluzuje się przy mocowaniu. Poza tym należy zadbać, aby tabliczka była widoczna z ulicy, przede wszystkim dla pojazdów uprzywilejowanych, które muszą szybko trafić na miejsce. 

Tutaj pokazujemy, które z naszych materiałów nadają się na tabliczki adresowe i wytrzymują 7–10 lat bez utraty koloru, stabilności mocowania czy jakości.

Tabliczki aluminiowe, tabliczki wykrawane konturowo, tabliczki grawerowane z tworzywa, napisy winylowe i tabliczki nierdzewne.

Tabliczka adresowa na elewację

Elewacja domu to często wybierane miejsce umieszczenia tabliczki adresowej. Najczęściej blisko wejścia. Może to być numer domu, imię i nazwisko mieszkańca czy też nazwa ulicy.

Propozycja materiału tabliczki do umieszczenia na płocie: Tabliczki wykrawane wzdłuż konturu, tabliczki aluminiowe, tabliczki aluminiowe w stylu retro, tabliczki z grawerowanego tworzywa.

Tabliczka adresowa na skrzynkę pocztową

Tabliczki aluminiowe na skrzynki pocztowe są mniejsze i zwykle podają imię i nazwisko mieszkańca domu oraz numer domu.

Propozycja materiału tabliczki do umieszczenia na skrzynce pocztowej: Stal nierdzewna, grawerowane tworzywo sztuczne lub napisy winylowe.

Tabliczka adresowa na płot

Tabliczki adresowe na płocie mogą być postrzegane jako uzupełnienie tabliczki na elewacji domu. Tutaj możesz pozwolić sobie na nieco więcej kreatywności, wymyślić nazwę dla domu, wpisać jakieś motto albo po prostu nazwę ulicy i numer domu. 

Propozycja materiału tabliczki do umieszczenia na płocie: Tabliczki aluminiowe, tabliczki aluminiowe w stylu retro, grawerowane tworzywo.

Co sądzą nasi klienci?