Przejdź do głównej zawartości

Tabliczki dotyczące COVID-19

Plastikowa tabliczka z kolorowym nadrukiem, 120x70 mm

95.69 PLN

Cena z VAT

Gwarancja zadowolonego klienta
Szybka dostawa

Informacje o produkcie

Typ:

Plastikowa tabliczka z kolorowym nadrukiem

Szerokość:

120 mm

Wysokość:

70 mm

Grubość:

3 mm

Sposób mocowania:

Brak

Opis produktu

Jeszcze nigdy dotąd mycie rąk, stosowanie środków dezynfekujących do rąk, kaszlenie i kichanie w łokieć oraz zachowanie odległości nie były tak ważne. Aby zapobiegać i powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa (choroby COVID-19) w społeczeństwie, należy stosować się do wytycznych i zaleceń władz krajowych oraz WHO.

Przekazywanie informacji całemu społeczeństwu w różnych językach i poprzez różne kanały stało się niezwykle ważne. Tabliczki dotyczące COVID-19 z przejrzystymi instrukcjami, co należy robić i jak się zachowywać, mogą odegrać ważną rolę.

Zaprojektuj własne tabliczki dotyczące koronawirusa w Szyldomacie, dodając na nich symbole i grafikę ułatwiające zrozumienie treści.

Tabliczki dotyczące COVID-19

Tabliczka dotycząca koronawirusa lub COVID-19 może zostać zaprojektowana w różny sposób, zależnie od tego, co chcesz przekazać. Tabliczki do użytku w przychodniach zdrowia i szpitalach mogą znajdować się przy wejściu i przekazywać na przykład następującą informację dla pacjentów lub odwiedzających: „Osoby, które mają gorączkę, trudności z oddychaniem lub kaszlą, proszone są o poczekanie na zewnątrz”.

W toaletach można umieścić tabliczki dotyczące COVID-19 informujące o sposobie mycia rąk umożliwiającym uniknięcie zakażenia. Prosta grafika może ułatwić odbiorcy zrozumienie treści na tabliczce.

Tabliczki dotyczące koronawirusa mogą zostać zaprojektowane zgodnie z życzeniem klienta, z dowolnego materiału, w każdym kolorze, kształcie, z wybraną czcionką lub symbolami czy grafiką ułatwiającymi odbiór przekazu. Zaprojektuj swoją tabliczkę w Szyldomacie.

Co sądzą nasi klienci?