Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki mosiężne

Potrzebujesz stylowej mosiężnej tabliczki na drzwi albo mosiężnej tabliczki znamionowej? Oferujemy eleganckie tabliczki mosiężne w różnych wykończeniach i rozmiarach. Nasze tabliczki mosiężne są trwałe, odporne na warunki pogodowe i charakteryzują się wysoką jakością. Doskonale nadają się do stosowania na zewnątrz pomieszczeń.

Wszystkie nasze tabliczki mosiężne wykonane są techniką druku cyfrowego, tzn. tekst i grafika drukowane są cyfrowo na drukarce UV. Na końcu tekst i motyw są lakierowane dla zapewnienia najwyższej trwałości. 

Mosiężne tabliczki na drzwi

Powitaj swoich gości piękną, mosiężną tabliczką na drzwiach. Oferujemy pełną gamę produktów – od stylowych, mosiężnych wizytówek w klasycznym wydaniu po bardziej nowoczesne i błyszczące. Znajdziesz u nas tabliczki mosiężne niklowane (kolor srebrny), chromowane oraz z mosiądzu szczotkowanego. Można je zamawiać w różnych kształtach. W Skyltomacie samodzielnie wybierasz żądany kształt. 

Mosiężne tabliczki znamionowe

Oferujemy tabliczki znamionowe lub oznaczeniowe w dwóch wersjach: mosiądz i mosiądz niklowany (kolor srebrny). Można je zamówić łącznie z wkrętami lub bez. W Skyltomacie możesz później dodać dowolny napis na tabliczce.

Created with Fabric.js 1.7.17 Matuszewska Prawnik

Tabliczka mosiężna

170x70 mm

175.66 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.17 Rodzina Wozniak

Tabliczka mosiężna

154x43 mm

165.34 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.17 Powitanie!

Tabliczka mosiężna

165x78 mm

155.00 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.4.0

Kolorowy nadruk na identyfikatorze

62x32 mm

56.31 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.4.0

Kolorowy nadruk na identyfikatorze

62x32 mm

56.31 PLN z VAT

Co sądzą nasi klienci?