Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Magnesy na lodówkę

Stwórz własną magnes na lodówkę z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Udekoruj dom we własnym stylu zaprojektowanymi samodzielnie magnesami na lodówkę. W Szyldomacie utworzysz magnesy na lodówkę w dowolnym kolorze, kształcie i rozmiarze. Wgraj grafikę lub dodaj własne motto, cytat, przysłowie lub inny tekst. Magnesy na lodówkę są przydatne w różnych sytuacjach. Są bardzo praktyczne, gdy trzeba na lodówce przyczepić jakiś dokument, grafik, listę zakupów, przypominajkę czy zdjęcia, ale sprawdzają się także jako mały element dekoracyjny.

Nasze magnesy na lodówkę możesz zaprojektować według własnego uznania w Szyldomacie. Chcesz mieć okrągły, kwadratowy czy może trójkątny magnes? Niebieski, czerwony, a może żółty? Na naszej stronie projektowej masz dostępne wszystkie możliwości, tak aby zaprojektować dokładnie taki magnes, jaki chcesz. Zaprojektuj magnes z dowolnym tekstem, uśmieszkiem lub z napisem „Pamiętaj” bądź „Kup do domu”. Możliwości jest naprawdę wiele.

Magnesy na lodówkę są wysokiej jakości

Nasze mocne magnesy mają od spodu magnes na całej powierzchni i są drukowane cyfrowo w kolorze. Taśma magnetyczna jest matowa, ma powierzchnię zabezpieczoną przed UV i grubość 0,6 mm. Magnesy można zamówić w rozmiarze maks. 900 x 1500 mm i min. 10 x 30 mm. Magnesy najlepiej trzymają się na czystych, suchych i gładkich powierzchniach.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Co sądzą nasi klienci?