Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Magnesy na lodówkę

Udekoruj dom we własnym stylu zaprojektowanymi samodzielnie magnesami na lodówkę. W Szyldomacie utworzysz magnesy na lodówkę w dowolnym kolorze, kształcie i rozmiarze. Wgraj grafikę lub dodaj własne motto, cytat, przysłowie lub inny tekst. Magnesy na lodówkę są przydatne w różnych sytuacjach. Są bardzo praktyczne, gdy trzeba na lodówce przyczepić jakiś dokument, grafik, listę zakupów, przypominajkę czy zdjęcia, ale sprawdzają się także jako mały element dekoracyjny.

Nasze magnesy na lodówkę możesz zaprojektować według własnego uznania w Szyldomacie. Chcesz mieć okrągły, kwadratowy czy może trójkątny magnes? Niebieski, czerwony, a może żółty? Na naszej stronie projektowej masz dostępne wszystkie możliwości, tak aby zaprojektować dokładnie taki magnes, jaki chcesz. Zaprojektuj magnes z dowolnym tekstem, uśmieszkiem lub z napisem „Pamiętaj” bądź „Kup do domu”. Możliwości jest naprawdę wiele.

Magnesy na lodówkę są wysokiej jakości

Nasze mocne magnesy mają od spodu magnes na całej powierzchni i są drukowane cyfrowo w kolorze. Taśma magnetyczna jest matowa, ma powierzchnię zabezpieczoną przed UV i grubość 0,6 mm. Magnesy można zamówić w rozmiarze maks. 900 x 1500 mm i min. 10 x 30 mm. Magnesy najlepiej trzymają się na czystych, suchych i gładkich powierzchniach.

Zacznij projektować tabliczkę

Co sądzą nasi klienci?