Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat osłony przed kaszlącym

Ogranicz rozprzestrzenianie się choroby wirusowej, stosując odpowiednie zabezpieczenia! W sklepach i punktach obsługi klienta warto pomyśleć o zabezpieczeniu klientów i pracowników przed zarażeniem w wyniku kaszlenia lub kichania.

Osłona z pleksi/przejrzystego tworzywa przed kaszlącym lub kichającym klientem zapobiegająca rozprzestrzenianiu choroby. Osłonę można bez trudu umieścić przy kasie lub w recepcji – będzie funkcjonowała w charakterze ścianki oddzielającej. Oferujemy osłony z pleksi z wycięciem na dole lub bez wycięcia.

Oferujemy osłony z płyt pleksi (4 mm), które można zamówić w Szyldomacie w wybranym rozmiarze. Osłony są dostępne z dwiema metodami mocowania: stojak/stopka do postawienia na kasie / ladzie recepcji lub linka do zwieszenia z sufitu. Zamów osłonę przed kaszlącym lub kichającym klientem bezpośrednio w Szyldomacie lub poproś nas o przygotowanie wyceny. Dostosowujemy produkt do potrzeb klienta – jeśli są potrzebne inne zmiany, prosimy o kontakt.

Dostępne metody mocowania

Nóżki
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu
Stojak na biurko

Co sądzą nasi klienci?