Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Osłona przed zarazkami

Stwórz własną osłona przed kaszlącym z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Ogranicz rozprzestrzenianie się choroby wirusowej, stosując odpowiednie zabezpieczenia! W sklepach i punktach obsługi klienta warto pomyśleć o zabezpieczeniu klientów i pracowników przed zarażeniem w wyniku kaszlenia lub kichania. Osłona z pleksi/przejrzystego tworzywa przed kaszlącym lub kichającym klientem zapobiegająca rozprzestrzenianiu choroby. Osłonę można bez trudu umieścić przy kasie lub w recepcji – będzie funkcjonowała w charakterze ścianki oddzielającej. Oferujemy osłony z pleksi z wycięciem na dole lub bez wycięcia.

Oferujemy osłony z płyt pleksi (4 mm), które można zamówić w Szyldomacie w wybranym rozmiarze. Osłony są dostępne z dwiema metodami mocowania: stojak/stopka do postawienia na kasie / ladzie recepcji lub linka do zwieszenia z sufitu. Zamów osłonę przed kaszlącym lub kichającym klientem bezpośrednio w Szyldomacie lub poproś nas o przygotowanie wyceny. Dostosowujemy produkt do potrzeb klienta – jeśli są potrzebne inne zmiany, prosimy o kontakt.

Wyślij do nas pytanie

Kontaktując się z Szyldomatem pocztą elektroniczną, zapisujemy Twoją sprawę i dane kontaktowe w naszym systemie. Jest to niezbędne do obsługi Twojego zgłoszenia. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Dostosuj tabliczkę

Dostępne metody mocowania

Nóżki
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu

Co sądzą nasi klienci?